Realizované predaje

Tu nájdete moje realizované predaje nehnuteľností za posledné obdobie. Pri jednotlivých ponukách si môžete pozrieť fotky, základné parametre nehnuteľnosti (typ, výmera, lokalita, dĺžka predaja a cena) alebo prečítať referenciu klienta či krátky príbeh predaja. Informácie zobrazíte kliknutím na konkrétnu ponuku.

Bratislava - Ružinov, 3-izbový byt
Bratislava - Rača, 2-izbový byt (prenájom)
Myjavské kopanice - 4-izbová chalupa
Bratislava - Petržalka, 2-izbový byt
Bratislava - Nové Mesto, 1-izbový byt
Bratislava - Ružinov, 4-izbový byt
Bratislava - Ružinov, 4-izbový byt
Bratislava - Nové Mesto, 3-izbový byt
Bratislava - Dúbravka, 2-izbový byt
Bratislava - Podunajské Biskupice, 2-izbový byt
Bratislava - Ružinov, 2-izbový apartmán
Senec, 9-izbový rodinný dom
Bratislava - Staré mesto, 3-izbový byt
Bratislava - Ružinov, 2-izbový byt
Bratislava - Lamač, 2-izbový byt
Bratislava - Petržalka, 3-izbový byt
Bratislava - Karlova Ves, 3-izbový byt
Bratislava - Dúbravka, 4-izbový byt
Bratislava - Karlova Ves, 1-izbový byt
Bratislava - Devínska Nová Ves, 2-izbový byt
Bratislava - Petržalka, 2-izbový byt
Bratislava - Petržalka, 2-garsónka
Bratislava - Ružinov, 2-izbový byt
Zálesie, 5-izbový mezonet
Bratislava - Dúbravka, 4-izbový byt
Bratislava - Petržalka, 4-izbový byt

Keď sa na Vás spätne obráti nielen klient-predajca ale aj klient-kupec, je to vždy znamenie dobre odvedenej práce. A toto je práve taký prípad. Pani majiteľka mala správne tušenie, že si poradím s jej priestranným bytom v nadstavbe bez výťahu. A tak aj bolo. Predaju predchádzala dôkladná príprava, obhliadkam za dôsledný zber potenciálnych kupcov. Kedže som chcel ísť na istotu, záujemcov na jeden hromadný termín som zbieral 4 týždne. Správne zvolená taktika sa pretavila do plánovaného výsledku. A výsledkom bolo, že na prvom obhliadkovom termíne sa o byt prihlásil mladý pár, ktorý býval v podnájme na rovnakej ulici a zatúžil po niečom vlastnom.

Typ: 3-izbový byt
Výmera: 109m2
Lokalita: Svätoplukova, Ružinov
Dĺžka predaja: 30 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Výnimka potvrdzuje pravidlo. A práve tento prenájom je vínimkou v mojom čisto predajnom portfóliu. Nitriansky kolega ma odporučil svojmu klientovi, čiže nešlo povedať nie. A koniec koncov som bol rád. Krásny byt, skvelí majitelia a ešte lepší proces. Zhrniem ho slovami – pripravené, nafotené, odprezentované, podpísané. A to v priebehu 48 hodín. 

Typ: 2-izbový byt
Výmera: 51m2
Lokalita: Malokrasňanská, Rača
Dĺžka predaja: 2 dni
Cena: NA VYŽIADANIE

Výborná práca, super prístup.

Peter Brinza

Keď mi zavolali moji bývalí klienti a vynikajúci priatelia, či si po predaji ich bytu pri Trnavskom mýte trúfam aj na vyše 100-ročnú chalupu na Myjavský kopaniciach, neváhal som. Už z ich rozprávania mi bolo jasné, že pôjde o niečo unikátne. A veru aj šlo. Chalupa z kameňa a nepálenej tehly na polosamote dýchala tradíciami a dobovou architektúrou. Vďaka ich citu pre renováciu aj rekonštrukciu ste vo vnútri objavili krásny súlad histórie a moderných výdobytkov. Už len ostávalo nájsť niekoho, kto sa bude o ňu starať tak príkladne ako oni. Do 48 hodín bolo hneď niekoľko horúcich kandidátov. Následné obhliadky viedli už len k tomu, kto ponúkne viac. Výsledok nebol prekvapujúci, nakoľko sme rovnakú situáciu zažili už pri predaji ich bytu. Výsledok? Suma navýšená o 4 000€ a chalupa odovzdaná do rúk mladému páru, ktorý bol pripravený si vyhrnúť rukávy a pokračovať v renováciách.

Typ: 4-izbová chalupa
Výmera: 122m2
Lokalita: Brestovec, Myjavské kopanice
Dĺžka predaja: 2 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Projekt Petržalka City II ponúka viacero benefitou, akými sú centrálna poloha v rámci Petržalky, či krásny výhľad na Chorvátske rameno. Nakoľko išlo o byt jedného z mojich investičných klientov, ten pretavil tieto aspekty do veľmi ambicióznej ceny. Aj túto náročnú ponuku sa mo podarilo zvládnuť vďaka systematickej práci počas niekoľký mesiacov. Prezentačné video, vizualizácie nezariadeného interiéru, pravidelné prehľady mojej aktivity však predávajúceho utvrdili, že vsadil na správneho “koňa”. A mne neostávalo nič iné, ako zvyšovať už tak vysoké tempo práce.

Typ: 2-izbový byt
Výmera: 50m2
Lokalita: Rusovská cesta, Petržalka
Dĺžka predaja: 111 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

U pána Cvengroša som si vybrala byt, ktorý sa mi páčil. S prístupom počas celého predaja bytu som bola spokojná. Určite ho doporučím aj svojim známym.

Oľga Mikolajčíková

Rekordy sa nerodia ľahko, čoho dôkazom je práve táto nehnuteľnosť od jedného z mojich investičných klientov. Jeho ambícia predať nehnuteľnosť za rekordnú cenu na meter štvorcový za javila ako veľmi tvrdý oriešok. No na každý orech sa nájde spôsob, ktorý ho rozlúskne. Hoc daná cena by bola aj v dnešných dňoch (tj. po 2 rokoch od predaja) prinajmenšom ambiciózna. Kľúčom úspechu bola spolupráca so skvelým kolegom a profesionálom Ing. Robertom Šándorom. Nehnuteľnosť spĺňala všetky požiadavky klientky, akurát to bolo potrebné správne podať. Náročné podmienky predávajúceho boli dobodky splnené, klientkyne požiadavky taktiež a nám dvom ostávalo si len tľapnúť za výborne odvedenú prácu.

Typ: 1-izbový byt
Výmera: 31 m2
Lokalita: Sliačska, Nové Mesto
Dĺžka predaja: 168 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Skutočne priestranný 4-izbový byt uprostred Trnávky je pre Ružinov nedostatkový tovar. Jeho predaj však nebol tak jednoduchý ako sa na prvý pohľad zdá. Bol situovaný na poslednom 4. poschodí bez výťahu a navyše v pôvodnom stave len s malými rekonštrukčnými zásahmi. Preto som sa musel zamerať najmä na jeho budúce možnosti a pozitíva, ktoré kompenzujú, ba až predčia jeho hendikepy. Počas troch týždňov som ho odprezentoval jeho potenciál cez vizualizácie hneď niekoľkým záujemcom. Jeho kvality a kvality lokality plne ocenil klient, ktorý už vlastnil 2-izbový byt vo vedľajšom vchode. Po 23 dňoch od spustenia sme podpisali rezervačnú zmluvu a absolvovali hladký proces predaja a kúpy.

Typ: 4-izbový byt
Výmera: 102m2
Lokalita: Kašmírska, Ružinov
Dĺžka predaja: 23 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Perla v Perle! Tak znel titulok k tejto 4-izbovej nehnuteľnosti v práve dokončenom ružinovskom projekte Perla Ružinova. Majiteľ sa venoval nehnuteľnostiam už nejaký čas. Oboch nás prekvapila dĺžka a obsah telefonátu, keď som mu zavolal na jeho súkromnú inzerciu. Mal tvrdé a striktné podmienky a mne sa ich podarilo do bodky naplniť. Do 6tich dní  sa v spolupráci so skvelým kolegom a veľkým profesionálom Jakub Martišek podarilo priniesť klienta. Ten sa však pre nehnuteľnosť nerozhodol hneď. Nasledovali dni až týždne vyjednávania. Všetko však dospelo k spokojnosti všetkých strán s mne započala obojstranne úspešná, dlhodobá spolupráca s pánom majiteľom.

Typ: 4-izbový byt
Výmera: 80m2
Lokalita: Mierová, Ružinov
Dĺžka predaja: 21 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Ďakujeme Marekovi Cvengrosovi, že zmenil náš názor na realitných maklérov. Profi fotenie, natáčanie, ľudský prístup, kreativita. Celý predaj sa niesol v prijemnom a priateľskom duchu. Sme vďační, že sme mali možnost sa spoznat.

Daniela Saturyová

Tento obchodný prípad sa radí k tomu najkrajšiemu, čo som zažil. Z nenápadného bytu v súkromnej inzercii sa vďaka dôvere majiteľov stal diamant. Takmer 5-hodín fotenia a natáčania (video spustíte kliknutím) počas nedeľného doobedia prinieslo enormné množstvo záujemcov, majiteľom o 10 000€ vyššiu predajnú cenu a mne dvoch (no dnes už troch) úžasných ľudí a skvelých priateľov do života. A tu je plne namieste, aby som za všetko poďakoval ja im.

Typ: 3-izbový byt
Výmera: 80m2
Lokalita: Vajnorská, Nové Mesto
Dĺžka predaja: 5 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Vkusne zrekonštuovaný 2-izbový byt na začiatku Dúbravku čakal na špecifického klienta, ktorý by splnil predstavi majiteľa. Nakoľko on sám pracoval s nehnuteľnosťami, o to viac som si vážil prejavenú dôveru. Našej spolupráci predchádzal predaj po vlastnej osi a samotný predaj bol vymedzený len do určitého termínu. Pokiaľ by sa to dovtedy nepodarilo, byt by sa stiahol z predaja, čiže situácie buď – alebo.  V hodine dvanástej sa mi však podarilo nájsť toho správneho. Majiteľove podmienky boli dobodky splnené a mladá slečna sa mohla tešiť zo svojho prvého vlastného bývania v krásnom byte.

Typ: 2-izbový byt
Výmera: 68m2
Lokalita: Považanova, Dúbravka
Dĺžka predaja: 96 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Hladký predaj tohto pekného bytu po dôkladnej rekonštrukcii narušila prvá vlna pandémie. Strach z nepoznaného, opatrnosť aj prísne reštrikcie natiahli predpokladaný čas predaja (2 – 4 týždne) niekoľkonásobne. Počas pomalého uvoľňovania sa trh začal vracať do normálu. Aktívna práca s ponukou aj počas lockdownu zaistila dostatočný počet záujemcov po jeho zmiernení. Čoskoro sme si s pán majiteľom mohli spokojne podať ruky a zhodnotiť, že ani pandémia nás nezastaví. Novou majiteľkou sa stala mladá slečna a ja pevne verím, že si jeho kúpov splnila všetky prestavy o vlastnom bývaní.

Typ: 2-izbový byt
Výmera: 49 m2
Lokalita: Latorická, Podunajské Biskupice
Dĺžka predaja: 127 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Komfortný 2-izbový apartmán v novovznikajúcej mestskej štvrti Nový Ružinov potreboval vzhľadom na jeho označenie hotovostného kupca. Z toho dôvodu musel osloviť a upúťať všetkých, ktorých si našiel v online priestore. Silný marketingový plán, dôkladný HomeStaging aj kvalitná videoprezentácia vytvorili efektívnu kombináciu. Z veľkého množstva reakcií sa mi podarilo vybrať len tých najvhodnejších. Po slede niekoľkých obhliadok hneď po sebe prišla požiadavka o rezerváciu a bolo vymaľované. Klientka s investičným zámerom sa mohla radovať z novej nehnuteľnosti v rozrastajúcom sa projekte.

Typ: 2-izbový apartmán
Výmera: 56 m2
Lokalita: Bajkalská, Ružinov
Dĺžka predaja: 49 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Spolupráca s p. Cvengrošom bola naozaj vynikajúca, predovšetkým vďaka vysoko profesionálnemu prístupu. Kúpa domu, o ktorý sme prejavili záujem prebehla rýchlo, efektívne a bez problémov. Aj následne poradenstvo ohľadne potrebných krokov po kúpe bolo milým prekvapením. Realitnú kanceláriu a predovšetkým makléra hodnotím veľmi pozitívne.

Hedviga Eliášová

Tri poschodia, 450 metrov štvorcových obytnej plochy na 840 metroch pozemku takmer v centre Senca. To sú skutočne nevšedné parametre aj na rodinný dom. Nájsť vhodného kupcu, ktorý využije plný potenciál nehnuteľnosti veru dalo zabrať. Ako prvé bolo potrebné vyšpecifikovať vhodnú klientelu. A následne tomu podmieniť cielenie, marketing a formu prezentácie. Nehnuteľnosť a jej možnosti som predstavil niekoľkým klientom s podnikateľským zámerom. A práve na konci leta sa podarilo uzavrieť dohodu s klientkou, ktorej požiadavky spĺňala vo veľkej miere práve táto nehnuteľnosť. Predaj takejto nehnuteľnosti si vyžaduje skúsenosti, zručnosti aj vhodné načasovanie. A práve o tom, v ktorej časti roka sa pustiť do predaja domu, si môžete prečítať v tomto článku.

Typ: 9-izbový rodinný dom
Výmera: 450m2
Lokalita: Lúčna, Senec
Dĺžka predaja: 134 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Oceňujeme profesionálny prístup, ochotu a pomoc nad rámec štandardu. Ďakujeme.

Pavol Sýkora

Zachovalý a príkladne udržiavaný byt po čiastočnej rekonštrukcii (Palisády). Prioritou bola naozaj ambiciózna cena a nie rýchlosť predaja. A predstavy sa podarilo dobodky naplniť. Dôkladný Homestaging a správne plánovanie obhliadok vyústili do mojej zatiaľ najvyššej ceny na meter pre pôvodný stav. Nový majiteľ si doprial byt v centre práve na svätého Mikuláša a pôvodná majiteľka si splnila sen o domčeku so záhradou.

Typ: 3-izbový byt
Výmera: 63m2
Lokalita: Fraňa Kráľa, Staré mesto
Dĺžka predaja: 78 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Predaj tejto nehnuteľnosti končil skôr, ako sa stihol začať. Okamžite po osobnej obhliadke bytu som vedel komu zavolať a ako ponuku odprezentovať. Môj úsudok sa ukázal ako správny a rezervačné zmluvy sme podpisovali skôr, než tie o spolupráci. Nehnuteľnosť sadla ako uliata páru v stredných rokoch, ktorému bolo jasné, že nič lepšie v danom období nenájde. Tento obchodný prípad je neodškiepiteľným dôkazom, aká dôležitá vie byť práca s klientskými databázami.

Typ: 2-izbový byt
Výmera: 60 m2
Lokalita: Rezedová, Ružinov
Dĺžka predaja: 2 hodiny aj s cestou do kancelárie
Cena: NA VYŽIADANIE

Páči sa mi prístup makléra pána Cvengroša. S každou situáciou si vie poradiť a vždy hľadá konkrétne vyhovujúce riešenie. Nikdy nepovedal, že sa niečo nedá.

Zuzana Krupčiaková

Predaj tohto bytu bol skutočne expresnou záležitosťou. Tak ako aj pri iných bytoch od mojich investičných klientov, aj tu bola prioritou ambiciózna cena a nie rýchlosť predaja. Získať klienta, resp. klientku, ktorá by splnila náročné podmienky investora bolo opäť výzvou. Výzvou, ktorú sa podarilo naplniť po troch dňoch. Kupujúcou sa stala vynikajúca maklérka s dlhoročnou praxou v realitách – pani Iveta Valentová, dnes už Hestericová. O to viac som oceňoval jej prístup, pomoc a pochopenie požiadaviek predávajúceho. Ciele oboch strán sa podarilo naplniť a ja som sa tak mohol posunúť k ďalších obchodným prípadom.

Typ: 2-izbový byt
Výmera: 42 m2
Lokalita: Hany Ponickej, Lamač
Dĺžka predaja: 3 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Majiteľ bytu na mňa dostal tip od kolegu. Jeho motiváciou k odporúčaniu bola veľmi dobrá osobná skúsenosť a finančná odmena vo výške 0,3% z predajnej ceny bytu. A predávajúci nebanoval. Od prvého stretnutia nám bolo jasné, že naše predstavy o predaji sú veľmi podobné. Rozumná rekonštukcia bytu, HomeStaging a majiteľova schopnosť udržiavať ho, mi pomohli podpisovať rezerváciu o 25 dní od nášho prvého stretnutia. Rozumným vyjednávaní a argumentáciou som splnil aj požiadavku majiteľa, aby bol byt odovzdaný novému majiteľovi až pol roka po jeho predaji. Ako poďakovanie ma predávajúci okamžite odporučil svojej príbuznej. No a jej byt som predal v deň, kedy som ho prvý krát videl. Ale to je už iná story.

Typ: 3-izbový byt
Výmera: 70m2
Lokalita: Mlynarovičova, Petržalka
Dĺžka predaja: 25 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Myslím si, že táto krásna referencia hovorí sama za seba. Majiteľom za ňu veľmi pekne ďakujem, vážim si to.

Typ: 3-izbový byt
Výmera: 71m2
Lokalita: Hlaváčikova, Karlova Ves
Dĺžka predaja: 14 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Profesionálny prístup, príjemná komunikácia, obhliadky bytu vedené na vysokej úrovni, ústretovosť, ochota vybaviť a vybehať veci, ktorých pri predaji nehnuteľnosti naozaj nie je málo, dôvera, odbornosť a v neposlednom rade aj krásne spravené fotky nášho bytu, ktoré len podčiarkli to, že p. Cvengroš svoju prácu robí naozaj na úrovni a rád.Vďaka tomu všetkému ako aj jeho radám a pomoci, sme z predaja bytu nemali žiaden stres a nervy ako to občas býva zvykom, ale predaj prebehol naozaj ukážkovo. Ďakujeme ešte raz za výbornú spoluprácu a prajeme veľa ďalších spokojných klientov minimálne tak, ako sme boli spokojní my!

Alžbeta Ivanová

Chceli by sme sa poďakovať RK B10, konkrétne pánovi Marekovi Cvengrošovi, ktorý svojim profesionálnym prístupom splnil naše očakávania a pomohol nám s predajom nášho 4-izbového bytu v Bratislave-mestská časť Dúbravka. Perfektne vybavený profesionálnou technikou na fotenie a výrobu prezentačných videí. Marketingová podpora na sociálnych sieťach a realitných portáloch bola z nášho pohľadu na fantastickej úrovni. Plánovanie obhliadok vedel vždy skoordinovať podľa našich požiadaviek. Vždy príjemný, usmiaty a vhodne oblečený obchodník v saku. Prajeme Vám veľa úspechov!

Patrícia Finiková

Dôkladne zrekonštruovaná 4i nehnuteľnosť na konci Dúbravky v sebe schovávala niekoľko atypických riešení. O to väčší dôraz som musel klásť na správnu prezentáciu a hľadanie vhodného klienta. Našej spolupráci predchádzal samopredaj zo strany majiteľky, čiže nehnuteľnosť na trhu už bola nejaký ten čas. S predajom som začal začiatkom leta, ktoré sa považuje za najslabšie obdobie. Napriek slabej odozve som neustupoval od jednotlivých krokov marketingového plánu (napr. prezentačné video), čo sa nakoniec vyplatilo. Po 85-tich dňoch vytrvalej práce sme podpísali rezervačnú zmluvu s čoskoro 5-členou rodinkou taktiež z Dúbravky.

Typ: 4-izbový byt
Výmera: 81m2
Lokalita: Fedákova, Dúbravka
Dĺžka predaja: 85 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Situácia s predajom bytu v Bratislave bola trochu sťažená tým, že súčasne s predajom bytu bolo treba kúpiť byt v Nitre, čo sa aj nakoniec podarilo pánovi Cvengrošovi v koordinácii s realitným maklérom v Nitre termínovo zosúladiť a zrealizovať. Pán Cvengroš aj napriek zložitej situácii ktorá vznikla v súvislosti s vypuknutou pandémiou vybavil všetky potrebné doklady a úkony na úradoch tak aby mohol byť predaj bytu realizovaný v dohodnutom termíne. Ďakujeme mu aj touto cestou za odbornú, ochotnú a trpezlivú komunikáciu pri realizácii predaja a kúpy bytu a prajeme veľa úspechov v ďalšej práci.

Ján Brezniak

Klientka a jej psík (niekoľkonásobný šampión) sa rozhodli presunúť za rodinou späť do Nitry. Úloha bola teda jednoznačná. Predať jej byt na Dlhých Dieloch a pomôcť pri nákupe 2-izbového bytu v Nitre. Veľa ľudí mi pokladá otázku, ako v tejto situácii postupovať. Moju radu si môžete prečítať v tomto krátkom článku. A aby som sa vyhol zbytočnému spoileru, prejdem rovno k výsledku. Nová majiteľka nájdená o jeden a pol týždňa. Pôvodná majiteľka presťahovaná do 2,5-izbového bytu takmer v centre Nitry behom troch mesiacov. Spokojný klienti, spokojný maklér.

Typ: 1-izbový byt
Výmera: 35m2
Lokalita: Janotova, Karlova Ves
Dĺžka predaja: 11 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Špecifický malometrážny 2-izbový byt s predzáhadkou bol ukážkou toho, že aj v okrajových častiach mesta sa dajú lámať rekordy. Nehnuteľnosť patriaca jednemu z mojich investičných klientov mala jasné zadanie – na dĺžke predaja nezáleží, cena je prioritou! Po takmer 8mich mesiacoch neúnavnej práce sa podarilo nájsť vhodného klienta, ktorý spĺňal veľmi tvrdé podmienky predávajúceho. Tento byt bol ukážkou dvoch vecí. Prvá – extrémne vysoká cena a extrémne krátka doba sa pri predaji navzájom vylučujú. Druhá – aj počas 8mich mesiacov sa dá k predaju pristupovať aktívne a neustále s ňou pracovať.

Typ: 2-izbový byt
Výmera: 39m2
Lokalita: Bystrická, Devínska Nová Ves
Dĺžka predaja: 228 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Projekt Starý háj na vrchu Petržalky je zaujímavým opozitom len pár desiatok metrov vzdialenému projektu Fuxova. Komorné bývanie s nevšednou tehlovou architektúrov učarovalo pedagógovi z Košíc. Parametre bytu, lokalita či jeho vybavenie bolo ideálnou voľbou ako prechodné bývanie pre jeho študujúce vnučky. Nevšedné na tomto prípade bolo, že som mal prvú osobnú skúsenosť s hluchonemým. Ani táto okolnosť však nebránila vynikajúcej a plnohodnotnej komunikácii, ako aj prezentácii špecifických podmienok predávajúceho. Tým bol jeden z mojich investičných klient a napriek ambicióznej cene sa predaj podarilo uzavrieť po niečo vyše mesiaci. 

Typ: 2-izbový byt
Výmera: 52m2
Lokalita: Lužná, Petržalka
Dĺžka predaja: 42 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Ďakujem pánovi Cvengrošovi za profesionálny prístup pri odpredaji nehnuteľnosti. Komunikácia bola promptná, efektívna a ústretová. Cela transakcia prešla bezproblémovo. Vrelo odporúčam a želám veľa profesionálnych úspechov.

Kristína Oslovičová

Predaj tejto nehnuteľnosti sa niesol v duchu absolútneho odbremenenia predávajúcej. Pokyn pracovne vyťaženej majiteľky znel jasne:” Nechcem vedieť o ničom, len o tom kedy a kde mám prísť podpísať kúpno-predajné zmluvy. Máte voľnú ruku a moju dôveru.” Za takýto otvorený prístup som sa pani majiteľke odvďačil sumou o 3 500€ vyššiou, ako požadovala. Na 24. deň od začiatku spolupráce bola podpísaná rezervačná zmluva s nadšenou klientkou. 

Typ: 2-izbový byt
Výmera: ?? m2
Lokalita: Rezedová, Ružinov
Dĺžka predaja: 24 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Nádherný a priestranný mezonet! Avšak vo veľmi náročnej lokalite pre predaj bytu. Zálesie ako malá obec medzi Ivánkou pri Dunaji a Malinovom nie je miesto, kde by ste hľadali byt. A tobôž nie takýto. Pri predaji tejto nehnuteňosti som sa naučil skutočne mnoho. Musel som od základov prekopať predajnú aj marketingovú stratégiu, pretože nič zaužívané nefungovalo. Cielene som musel hľadať vhodných klientov, účelovo prezentovať nehnuteľnosť a to všetko iba preto, aby som nejakú obhliadku získal. Aspoň počas nej som sa mohol spoľahuť na čiastočnú pomoc nehnuteľnosti, no musel som sa vyvarovať akejkoľvek chybe a pokračovať v 100%-nom nasadení. A vyplatilo sa! Takmer polročná vytrvalá a cielená práca zožala úspech. Mladý pár z Bratislavy sa tešil z krásneho nového bývania v kľudnej lokalite a predávajúci zas z množstva ušetreného času pri presunochdo práce vďaka bytu v hlavnom meste.

Typ: 5-izbový mezonet
Výmera: 125m2
Lokalita: Muškátova, Zálesie
Dĺžka predaja: 174 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Ďakujem - za časovú flexibilitu, ochotu vždy detailne podariť z vlastnej skúsenosti, prípadne dodatočne zistiť informácie, schopnosť ľudsky vyjednať a slušne a jasne komunikovať a rozumieť potrebám a preferenciám klienta.

Maroš Valčák

Veľmi prijemná 4-izbová nehnuteľnosť uprostred Petržalky sa stala pre rodinku primalou. Rozhodnutie bolo jednoznačné a to predaj bytu a presun do rodinného domu v okolí Bratislavy. Majiteľ najprv viedol predaj ako súkromná osoba približne mesiac. Kvôli jeho pracovnej vyťaženosti sa nechal presvedčiť na mesačnú skúšku spolupráce. Prejavená dôvera sa ukázala ako správne rozhodnutie a o 11 dní od začiatku spolupráce sme podpísali s mladým párom rezervačné zmluvy.

Typ: 4-izbový byt
Výmera: 91m2
Lokalita: Tupolevova, Petržalka
Dĺžka predaja: 11 dní
Cena: NA VYŽIADANIE