Realizované predaje

Tu nájdete moje realizované predaje nehnuteľností za posledné obdobie. Pri jednotlivých ponukách si môžete pozrieť fotky, základné parametre nehnuteľnosti (typ, výmera, lokalita, dĺžka predaja a cena) alebo prečítať referenciu klienta či krátky príbeh predaja. Informácie zobrazíte kliknutím na konkrétnu ponuku.

3i mezonet Svätoplukova - Ružinov
2i byt Malokrasňanská - Rača (prenájom)
4i chalupa Brestovec - Myjavské kopanice
2i byt Rusovská cesta - Petržalka
1i byt Sliačska - Nové Mesto
4i byt Kašmírska - Ružinov
4i byt Kaštieľska - Ružinov
3i byt Vajnorská - Nové Mesto
2i byt Považanova - Dúbravka
2i byt Latorická - Podunajské Biskupice
2i apartmán Bajkalská - Ružinov
9i rodinný dom Lúčna - Senec
3i byt Fraňa Kráľa - Staré mesto
Bratislava - Ružinov, 2-izbový byt
2i byt Hany Ponickej - Lamač
3i byt Mlynarovičova - Petržalka
3i byt Hlaváčikova - Karlova Ves
4i byt Fedákova - Dúbravka
1i byt Janotova - Karlova Ves
2i byt Lužná - Petržalka
2i byt Bystrická - Devínska Nová Ves
2-garsónka Mlynarovičova - Petržalka
2i byt Rezedova - Ružinov
5i mezonet Muškátová - Zálesie
4i byt Hanulova - Dúbravka
4i byt Tupolevova - Petržalka

Keď sa na Vás spätne obráti nielen klient-predajca ale aj klient-kupujúci, je to vždy znamenie dobre odvedenej práce. Pani majiteľka mala správne tušenie, že si poradím s jej priestranným bytom v nadstavbe bez výťahu. A tak aj bolo. Predaju predchádzala dôkladná príprava, obhliadkam za dôsledný zber potenciálnych kupcov. Kedže som chcel ísť na istotu, záujemcov na jeden hromadný termín som zbieral 4 týždne. Správne zvolená taktika sa pretavila do plánovaného výsledku. Na prvom obhliadkovom termíne sa o byt prihlásil mladý pár, ktorý býval v podnájme na rovnakej ulici a zatúžil po niečom vlastnom.


Výmera: 109m2
Dĺžka predaja: 30 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Výnimka potvrdzuje pravidlo. A práve tento prenájom je vínimkou v mojom čisto predajnom portfóliu. Nitriansky kolega ma odporučil svojmu klientovi, čiže nešlo povedať nie. A koniec koncov som bol rád. Krásny byt, skvelí majitelia a ešte lepší proces. Zhrniem ho slovami – pripravené, nafotené, odprezentované, podpísané. A to v priebehu 48 hodín. 

Typ: 2-izbový byt
Výmera: 51m2
Lokalita: Malokrasňanská, Rača
Dĺžka predaja: 2 dni
Cena: NA VYŽIADANIE

Výborná práca, super prístup.

Keď mi zavolali moji bývalí klienti a vynikajúci priatelia, či si po predaji ich bytu pri Trnavskom mýte trúfam aj na vyše 100-ročnú chalupu na Myjavský kopaniciach, neváhal som. Už z ich rozprávania mi bolo jasné, že pôjde o niečo unikátne. A veru aj šlo. Chalupa z kameňa a nepálenej tehly na polosamote dýchala tradíciami a dobovou architektúrou. Vďaka ich citu pre renováciu aj rekonštrukciu ste vo vnútri objavili krásny súlad histórie a moderných výdobytkov. Už len ostávalo nájsť niekoho, kto sa bude o ňu starať tak príkladne ako oni. Do 48 hodín bolo hneď niekoľko horúcich kandidátov. Následné obhliadky viedli už len k tomu, kto ponúkne viac. Výsledok nebol prekvapujúci, nakoľko sme rovnakú situáciu zažili už pri predaji ich bytu. Výsledok? Suma navýšená o 4 000€ a chalupa odovzdaná do rúk mladému páru, ktorý bol pripravený si vyhrnúť rukávy a pokračovať v renováciách.

Typ: 4-izbová chalupa
Výmera: 122m2
Lokalita: Brestovec, Myjavské kopanice
Dĺžka predaja: 2 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Skutočne priestranný 4-izbový byt uprostred Trnávky je pre Ružinov nedostatkový tovar. Jeho predaj však nebol tak jednoduchý ako sa na prvý pohľad zdá. Bol situovaný na poslednom 4. poschodí bez výťahu a navyše v pôvodnom stave len s malými rekonštrukčnými zásahmi. Preto som sa musel zamerať najmä na jeho budúce možnosti a pozitíva, ktoré kompenzujú, ba až predčia jeho hendikepy. Počas troch týždňov som ho odprezentoval jeho potenciál cez vizualizácie hneď niekoľkým záujemcom. Jeho kvality a kvality lokality plne ocenil klient, ktorý už vlastnil 2-izbový byt vo vedľajšom vchode. Po 23 dňoch od spustenia sme podpisali rezervačnú zmluvu a absolvovali hladký proces predaja a kúpy.

Typ: 4-izbový byt
Výmera: 102m2
Lokalita: Kašmírska, Ružinov
Dĺžka predaja: 23 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Ďakujeme Marekovi Cvengrosovi, že zmenil náš názor na realitných maklérov. Profi fotenie, natáčanie, ľudský prístup, kreativita. Celý predaj sa niesol v prijemnom a priateľskom duchu. Sme vďační, že sme mali možnost sa spoznat.

Tento obchodný prípad sa radí k tomu najkrajšiemu, čo som zažil. Z nenápadného bytu v súkromnej inzercii sa vďaka dôvere majiteľov stal diamant. Takmer 5-hodín fotenia a natáčania (video spustíte kliknutím) počas nedeľného doobedia prinieslo enormné množstvo záujemcov, majiteľom o 10 000€ vyššiu predajnú cenu a mne dvoch (no dnes už troch) úžasných ľudí a skvelých priateľov do života. A aspoň touto cestou by som im rád poďakoval, že mi dali možnosť ich spoznať.

 

Výmera: 80m2
Dĺžka predaja: 5 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Vkusne zrekonštuovaný 2-izbový byt na začiatku Dúbravku čakal na špecifického klienta, ktorý by splnil predstavy majiteľa. Nakoľko on sám pracoval s nehnuteľnosťami, o to viac som si vážil prejavenú dôveru. Našej spolupráci predchádzal predaj bez makléra a čas bol vymedzený len do určitého termínu. Pokiaľ by sa to dovtedy nepodarilo, byt by sa stiahol z predaja. Situácia buď – alebo.  V hodine dvanástej sa mi však podarilo nájsť toho správneho. Majiteľove podmienky boli dobodky splnené a mladá slečna sa mohla tešiť zo svojho prvého vlastného bývania v krásnom byte.


Výmera: 68m2
Dĺžka predaja: 96 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Hladký predaj tohto pekného bytu po dôkladnej rekonštrukcii narušila prvá vlna pandémie. Strach z nepoznaného, opatrnosť aj prísne reštrikcie natiahli predpokladaný čas predaja (2 – 4 týždne) niekoľkonásobne. Počas pomalého uvoľňovania sa trh začal vracať do normálu. Aktívna práca s ponukou aj počas lockdownu zaistila dostatočný počet záujemcov po jeho zmiernení. Čoskoro sme si s pán majiteľom mohli spokojne podať ruky a zhodnotiť, že ani pandémia nás nezastaví. Novou majiteľkou sa stala mladá slečna a ja pevne verím, že si jeho kúpov splnila všetky prestavy o vlastnom bývaní.

Typ: 2-izbový byt
Výmera: 49 m2
Lokalita: Latorická, Podunajské Biskupice
Dĺžka predaja: 127 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Komfortný 2-izbový apartmán v novovznikajúcej mestskej štvrti Nový Ružinov potreboval vzhľadom na jeho označenie hotovostného kupca. Z toho dôvodu musel osloviť a upúťať všetkých, ktorých si našiel v online priestore. Silný marketingový plán, dôkladný HomeStaging aj kvalitná videoprezentácia vytvorili efektívnu kombináciu. Z veľkého množstva reakcií sa mi podarilo vybrať len tých najvhodnejších. Po slede niekoľkých obhliadok hneď po sebe prišla požiadavka o rezerváciu a bolo vymaľované. Klientka s investičným zámerom sa mohla radovať z novej nehnuteľnosti v rozrastajúcom sa projekte.

Typ: 2-izbový apartmán
Výmera: 56 m2
Lokalita: Bajkalská, Ružinov
Dĺžka predaja: 49 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Spolupráca s p. Cvengrošom bola naozaj vynikajúca, predovšetkým vďaka vysoko profesionálnemu prístupu. Kúpa domu, o ktorý sme prejavili záujem prebehla rýchlo, efektívne a bez problémov. Aj následne poradenstvo ohľadne potrebných krokov po kúpe bolo milým prekvapením. Realitnú kanceláriu a predovšetkým makléra hodnotím veľmi pozitívne.

Tri poschodia, 450 metrov štvorcových obytnej plochy na 840 metroch pozemku takmer v centre Senca. To sú skutočne nevšedné parametre aj na rodinný dom. Nájsť vhodného kupcu, ktorý využije plný potenciál nehnuteľnosti veru dalo zabrať. Ako prvé bolo potrebné vyšpecifikovať vhodnú klientelu. A následne tomu podmieniť cielenie, marketing a formu prezentácie. Nehnuteľnosť a jej možnosti som predstavil niekoľkým klientom s podnikateľským zámerom. A práve na konci leta sa podarilo uzavrieť dohodu s klientkou, ktorej požiadavky spĺňala vo veľkej miere práve táto nehnuteľnosť. Predaj takejto nehnuteľnosti si vyžaduje skúsenosti, zručnosti aj vhodné načasovanie. A práve o tom, v ktorej časti roka sa pustiť do predaja domu, si môžete prečítať v tomto článku.

Typ: 9-izbový rodinný dom
Výmera: 450m2
Lokalita: Lúčna, Senec
Dĺžka predaja: 134 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Oceňujeme profesionálny prístup, ochotu a pomoc nad rámec štandardu. Ďakujeme.

Zachovalý a príkladne udržiavaný byt po čiastočnej rekonštrukcii (Palisády). Prioritou bola naozaj ambiciózna cena a nie rýchlosť predaja. A predstavy sa podarilo dobodky naplniť. Dôkladný Homestaging a správne plánovanie obhliadok vyústili do mojej zatiaľ najvyššej ceny na meter pre pôvodný stav. Nový majiteľ si doprial byt v centre práve na svätého Mikuláša a pôvodná majiteľka si splnila sen o domčeku so záhradou.

Typ: 3-izbový byt
Výmera: 63m2
Lokalita: Fraňa Kráľa, Staré mesto
Dĺžka predaja: 78 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Predaj tejto nehnuteľnosti končil skôr, ako sa stihol začať. Okamžite po osobnej obhliadke bytu som vedel komu zavolať a ako ponuku odprezentovať. Môj úsudok sa ukázal ako správny a rezervačné zmluvy sme podpisovali skôr, než tie o spolupráci. Nehnuteľnosť sadla ako uliata páru v stredných rokoch, ktorému bolo jasné, že nič lepšie v danom období nenájde. Tento obchodný prípad je neodškiepiteľným dôkazom, aká dôležitá vie byť práca s klientskými databázami.

Typ: 2-izbový byt
Výmera: 60 m2
Lokalita: Rezedová, Ružinov
Dĺžka predaja: 2 hodiny aj s cestou do kancelárie
Cena: NA VYŽIADANIE

Majiteľ bytu na mňa dostal tip od kolegu. Jeho motiváciou k odporúčaniu bola veľmi dobrá osobná skúsenosť a finančná odmena vo výške 0,3% z predajnej ceny bytu. A predávajúci nebanoval. Od prvého stretnutia nám bolo jasné, že naše predstavy o predaji sú veľmi podobné. Rozumná rekonštukcia bytu, HomeStaging a majiteľova schopnosť udržiavať ho, mi pomohli podpisovať rezerváciu o 25 dní od nášho prvého stretnutia. Rozumným vyjednávaní a argumentáciou som splnil aj požiadavku majiteľa, aby bol byt odovzdaný novému majiteľovi až pol roka po jeho predaji. Ako poďakovanie ma predávajúci okamžite odporučil svojej príbuznej. No a jej byt som predal v deň, kedy som ho prvý krát videl. Ale to je už iná story.

Typ: 3-izbový byt
Výmera: 70m2
Lokalita: Mlynarovičova, Petržalka
Dĺžka predaja: 25 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Myslím si, že táto krásna referencia hovorí sama za seba. Majiteľom za ňu veľmi pekne ďakujem, vážim si to.

Typ: 3-izbový byt
Výmera: 71m2
Lokalita: Hlaváčikova, Karlova Ves
Dĺžka predaja: 14 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Profesionálny prístup, príjemná komunikácia, obhliadky bytu vedené na vysokej úrovni, ústretovosť, ochota vybaviť a vybehať veci, ktorých pri predaji nehnuteľnosti naozaj nie je málo, dôvera, odbornosť a v neposlednom rade aj krásne spravené fotky nášho bytu, ktoré len podčiarkli to, že p. Cvengroš svoju prácu robí naozaj na úrovni a rád.Vďaka tomu všetkému ako aj jeho radám a pomoci, sme z predaja bytu nemali žiaden stres a nervy ako to občas býva zvykom, ale predaj prebehol naozaj ukážkovo. Ďakujeme ešte raz za výbornú spoluprácu a prajeme veľa ďalších spokojných klientov minimálne tak, ako sme boli spokojní my!

Chceli by sme sa poďakovať RK B10, konkrétne pánovi Marekovi Cvengrošovi, ktorý svojim profesionálnym prístupom splnil naše očakávania a pomohol nám s predajom nášho 4-izbového bytu v Bratislave-mestská časť Dúbravka. Perfektne vybavený profesionálnou technikou na fotenie a výrobu prezentačných videí. Marketingová podpora na sociálnych sieťach a realitných portáloch bola z nášho pohľadu na fantastickej úrovni. Plánovanie obhliadok vedel vždy skoordinovať podľa našich požiadaviek. Vždy príjemný, usmiaty a vhodne oblečený obchodník v saku. Prajeme Vám veľa úspechov!

Dôkladne zrekonštruovaná 4i nehnuteľnosť na konci Dúbravky v sebe schovávala niekoľko atypických riešení. O to väčší dôraz som musel klásť na správnu prezentáciu a hľadanie vhodného klienta. Našej spolupráci predchádzal samopredaj zo strany majiteľky, čiže nehnuteľnosť na trhu už bola nejaký ten čas. S predajom som začal začiatkom leta, ktoré sa považuje za najslabšie obdobie. Napriek slabej odozve som neustupoval od jednotlivých krokov marketingového plánu (napr. prezentačné video), čo sa nakoniec vyplatilo. Po 85-tich dňoch vytrvalej práce sme podpísali rezervačnú zmluvu s čoskoro 5-členou rodinkou taktiež z Dúbravky.

Typ: 4-izbový byt
Výmera: 81m2
Lokalita: Fedákova, Dúbravka
Dĺžka predaja: 85 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Situácia s predajom bytu v Bratislave bola trochu sťažená tým, že súčasne s predajom bytu bolo treba kúpiť byt v Nitre, čo sa aj nakoniec podarilo pánovi Cvengrošovi v koordinácii s realitným maklérom v Nitre termínovo zosúladiť a zrealizovať. Pán Cvengroš aj napriek zložitej situácii ktorá vznikla v súvislosti s vypuknutou pandémiou vybavil všetky potrebné doklady a úkony na úradoch tak aby mohol byť predaj bytu realizovaný v dohodnutom termíne. Ďakujeme mu aj touto cestou za odbornú, ochotnú a trpezlivú komunikáciu pri realizácii predaja a kúpy bytu a prajeme veľa úspechov v ďalšej práci.

Klientka a jej psík (niekoľkonásobný šampión) sa rozhodli presunúť za rodinou späť do Nitry. Úloha bola teda jednoznačná. Predať jej byt na Dlhých Dieloch a pomôcť pri nákupe 2-izbového bytu v Nitre. Veľa ľudí mi pokladá otázku, ako v tejto situácii postupovať. Moju radu si môžete prečítať v tomto krátkom článku. A aby som sa vyhol zbytočnému spoileru, prejdem rovno k výsledku. Nová majiteľka nájdená o jeden a pol týždňa. Pôvodná majiteľka presťahovaná do 2,5-izbového bytu takmer v centre Nitry behom troch mesiacov. Spokojný klienti, spokojný maklér.

Typ: 1-izbový byt
Výmera: 35m2
Lokalita: Janotova, Karlova Ves
Dĺžka predaja: 11 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Ďakujem pánovi Cvengrošovi za profesionálny prístup pri odpredaji nehnuteľnosti. Komunikácia bola promptná, efektívna a ústretová. Cela transakcia prešla bezproblémovo. Vrelo odporúčam a želám veľa profesionálnych úspechov.

Predaj tejto nehnuteľnosti sa niesol v duchu absolútneho odbremenenia predávajúcej. Pokyn pracovne vyťaženej majiteľky znel jasne:” Nechcem vedieť o ničom, len o tom kedy a kde mám prísť podpísať kúpno-predajné zmluvy. Máte voľnú ruku a moju dôveru.” Za takýto otvorený prístup som sa pani majiteľke odvďačil sumou o 3 500€ vyššiou, ako požadovala. Na 24. deň od začiatku spolupráce bola podpísaná rezervačná zmluva s nadšenou klientkou. 

Typ: 2-izbový byt
Výmera: ?? m2
Lokalita: Rezedová, Ružinov
Dĺžka predaja: 24 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Nádherný a priestranný mezonet! Avšak vo veľmi náročnej lokalite pre predaj bytu. Zálesie ako malá obec medzi Ivánkou pri Dunaji a Malinovom nie je miesto, kde by ste hľadali byt. A tobôž nie takýto. Pri predaji tejto nehnuteľnosti som sa naučil skutočne mnoho. Musel som od základov prekopať predajnú aj marketingovú stratégiu, pretože nič zaužívané nefungovalo. Cielene som musel hľadať vhodných klientov, účelovo prezentovať nehnuteľnosť a to všetko iba preto, aby som nejakú obhliadku získal. Aspoň počas nej som sa mohol spoľahuť na čiastočnú pomoc nehnuteľnosti, no musel som sa vyvarovať akejkoľvek chybe. A vyplatilo sa! Takmer polročná vytrvalá a cielená práca zožala úspech. Mladý pár z Bratislavy sa tešil z krásneho nového bývania v kľudnej lokalite a predávajúci zas z množstva ušetreného času pri ceste do práce vďaka bytu v hlavnom meste.


Výmera: 125m2
Dĺžka predaja: 174 dní
Cena: NA VYŽIADANIE

Ďakujem - za časovú flexibilitu, ochotu vždy detailne podariť z vlastnej skúsenosti, prípadne dodatočne zistiť informácie, schopnosť ľudsky vyjednať a slušne a jasne komunikovať a rozumieť potrebám a preferenciám klienta.

Veľmi prijemná 4-izbová nehnuteľnosť uprostred Petržalky sa stala pre rodinku primalou. Rozhodnutie bolo jednoznačné a to predaj bytu a presun do rodinného domu v okolí Bratislavy. Majiteľ najprv viedol predaj ako súkromná osoba približne mesiac. Kvôli jeho pracovnej vyťaženosti sa nechal presvedčiť na mesačnú skúšku spolupráce. Prejavená dôvera sa ukázala ako správne rozhodnutie a o 11 dní od začiatku spolupráce sme podpísali s mladým párom rezervačné zmluvy.

Typ: 4-izbový byt
Výmera: 91m2
Lokalita: Tupolevova, Petržalka
Dĺžka predaja: 11 dní
Cena: NA VYŽIADANIE