Marek Cvengroš

Môj príbeh začal skokom do neznáma

O mne

Od výskumníka, cez Obchodníka, až k Maklérovi

Od útleho detstva ma rodičia viedli k tomu, aby som cez svoje nadanie a zručnosti pomáhal iným. Vštepili mi  zmysel pre zodpovednosť, disciplínu ako aj hlad po vedomostiach. A za to im budem do konca života nesmierne vďačný.

Počas prvých školských rokov som si vybudoval vzťah k prírodným vedám. Svet čísel, vzorcov a zákonov mi odhaloval ako veci fungujú a to ma nesmierne fascinovalo.  Vďaka záľube v učení a zodpovednému prístupu sa zo mňa stal “bifľoš”. Pred posmechom a ťažkosťami s kamarátmi ma však zachránila láska ku kolektívnym športom. Naučila ma disciplíne aj tímovej práci, z ktorej čerpám dodnes. Titul “pohodový kockáč” sa so mnou tiahol až do konca strednej školy. Moje plány stať sa vedcom narušila prvá skúsenosť s obchodovaním. Tento okamih dramaticky zmenil moje smerovanie.

Práve obchod mi ukázal, že je možné pracovať s ľudmi a číslami naraz. Počas siedmich rokov som prešiel náročnými obchodníckymi pozíciami v B2C aj B2B segmente. Spoločnosti ako CreativeWeb (vlastník firiem ZľavaDňa, Bookio, ZZZ a mnoho ďalších) či Decathlon Slovensko ma učili ako získať do spolupráce zvučné mená a vytvoriť si vzťah s klientom. Mojou povinnosťou bolo riadiť jednotlivé projekty a viesť úspešnú spoluprácu. Získavanie praktických znalostí dopĺňalo vysokoškolské štúdium manažmentu a marketingu na Univerzite Komenského v Bratislave. 

Nehnuteľnosti ma popri práci lákali čoraz viac. Keď mi spoločnosť B10 Realitné centrum ponúkla pozíciu makléra, neváhal som. Počas prvých mesiacov sa stalo to, čo som vôbec neočakával. Moja práca bola zrazu mojim hobby a moje hobby prácou.  Dnes pôsobím ako privátny realitný maklér a partner kancelárie Babony The Real Estate. Cez moje technické vedomosti, obchodnícke zručnosti aj sieť kontaktov usilujem o maximálnu spokojnosť klientov pri predaji aj kúpe.

Medzi moje najväčšie životné úspechy radím:

  • kapitánska páska dorasteneckého futbalového mužstva
  • pozícia Seniorský obchodník vo veku 21 rokov
  • získanie zvučných značiek (ako TatraTea či Austria TREND Hotel) do spolupráce
  • titul Nováčik roka B10 Realitného centra
  • 8 mesiacov po nástupe posun na pozíciu Manažér pobočky Bratislava – Staré mesto
  • partner realitnej kancelárie vo veku 25 rokov
Za najväčší životný úspech však podkladám svoju rodinu, partnerku a priateľov. Sú mojim oporným múrom v akejkoľvek životnej situácii a vďaka nim dokážem zvládať náročné situácie s nadhľadom.
Čo o mne povedali

Prezrite si moje ponuky