Marek Cvengroš

Môj príbeh začal skokom do neznáma

O mne

Od výskumníka, cez Obchodníka až k Maklérovi

Od útleho detstva ma rodičia viedli k tomu, aby som pomáhal iným. Vštepili mi  zmysel pre zodpovednosť, disciplínu ako aj hlad po vedomostiach. A za to im budem do konca života nesmierne vďačný.

Počas prvých školských rokov som si vybudoval vzťah k prírodným vedám. Svet čísel, vzorcov a zákonov mi odhaloval ako veci fungujú a to ma nesmierne fascinovalo.  Vďaka záľube v učení a zodpovednému prístupu sa zo mňa stal „bifľoš“. Pred posmechom a ťažkosťami s kamarátmi ma však zachránila láska ku kolektívnym športom. Naučila ma disciplíne aj tímovej práci, z ktorej čerpám dodnes. Titul „bifľoš-športovec“ sa so mnou tiahol až do konca strednej školy. Moje plány stať sa vedcom narušila prvá skúsenosť s obchodovaním. Tento okamih dramaticky zmenil moje smerovanie.

Práve obchod mi ukázal, že je možné pracovať s ľudmi a vedou naraz. Počas ôsmich rokov som prešiel náročnými obchodníckymi pozíciami v B2C aj B2B segmente. Spoločnosti ako CreativeWeb (vlastník firiem ZľavaDňa, Bookio, ZZZ a mnoho ďalších) či Decathlon Slovensko ma učili ako získať do spolupráce zvučné mená a vytvoriť si vzťah s klientom. Mojou povinnosťou bolo riadiť jednotlivé projekty a zároveň viesť úspešnú spoluprácu. Praktické znalostí dopĺňalo vysokoškolské štúdium manažmentu a marketingu na Univerzite Komenského v Bratislave. 

Nehnuteľnosti ma popri práci lákali čoraz viac. Keď mi spoločnosť B10 Realitné centrum ponúkla pozíciu makléra, neváhal som. Počas prvých mesiacov sa stalo to, čo som vôbec neočakával. Moja práca bola zrazu mojim hobby a moje hobby prácou. O dva roky neskôr som sa stal partnerom kancelárie Babony The Real Estate so zameraním na prémiové nehnuteľnosti. Dnes pôsobím ako privátny realitný maklér zastrešujúci výber, nákup a predaj nehnuteľností pre bežných aj bonitnejších klientov. Cez moje technické vedomosti, obchodnícke zručnosti aj sieť kontaktov usilujem o maximálnu spokojnosť pri predaji aj kúpe.

Medzi moje najväčšie životné úspechy radím:

  • kapitánska páska dorasteneckého futbalového mužstva
  • pozícia Seniorský obchodník vo veku 21 rokov
  • akvizícia zvučných značiek (ako TatraTea či Austria TREND Hotel)
  • titul Nováčik roka B10 Realitného centra za rok 2019
  • posun na pozíciu Manažér Staré mesto 8 mesiacov po nástupe
  • partner realitnej kancelárie v 25tich rokoch
Za najväčší životný úspech však pokladám svoju rodinu, partnerku a priateľov. Sú mojim oporným múrom v akejkoľvek životnej situácii a vďaka nim dokážem zvládať náročné situácie s nadhľadom.
Čo o mne povedali
Vynikajúce
Na základe 5 recenzií
jozef jancovic
jozef jancovic
S pánom Cvengrošom ako privátnym realitným maklérom som nadmieru spokojný, lebo vkladá do svojej práce profesionalitu, spoločenský takt a slušnosť.
Zuzana Eliašová
Zuzana Eliašová
Ďakujeme za profesionálny prístup, rýchlu a otvorenú komunikáciu pri kúpe nášho vysnívaného bývania. Vážime si ľudskosť a 100% ochotu vždy pomôcť a poradiť. Tip top spolupráca. Prajeme veľa úspechov v ďalšej práci.
Petr Sucharda
Petr Sucharda
Doporučuji spolupráci, velmi sympatický a energetický realitní makléř. Kromě obhlídky a jedné návštěvy u právníky jsem nic neřešil, vše bylo připravené, všechny informace a dokumenty jsem dostával včas. Doporučuji!

Prezrite si moje ponuky