Realitný maklér

K práci pristupujem tak,

Aby dokázala hovoriť za mňa.

Predaj a kúpa nehnuteľnosti je pre niektorých najväčším životným obchodom, pre iných zas bežnou podnikateľskou činnosťou. V oboch prípadoch sa snažím byť užitočným partnerom a priateľom, inak moja práca stráca význam.

Marek cvengroš

realitný Špecialista pôsobiaci v okolí Bratislavy.

Od svojich 18-tich rokov sa pohybujem vo sfére obchodu. Práca s ľuďmi ma naučila, aké dôležité je budovať priateľstvo a férové partnerstvo s klientom. Obchod so strednými a veľkými podnikmi mi ukázal, aké nevyhnutné je byť odborníkom v oblasti predaja. Vďaka obom segmentom sa zo mňa stal všestranný obchodník. Dnes dokážem využiť matematické postupy pre analýzu trhu a ceny, psychológiu obchodu a komunikácie pre predaj, ale aj najatraktívnejšie marketingové postupy pre samotnú prezentáciu nehnuteľností.

rokov
0
obchodnej praxe
tisíc
0
Záujemcov o kúpu v databáze
Milióna €
0 +
hodnota
uzavretých obchodov ročne

Moje ponuky

Mojou hlavnou zásadou je udržiavať si nízky počet ponúk. Len vtedy dokážem vložiť do každej jednej z nich všetku svoju energiu a urobiť pre predaj maximum.

[helloworld]

[hellotitle]

[helloprice]

[helloarea]

[helloworld2]

[hellotitle2]

[helloprice2]

[helloarea2]

[helloworld3]

[hellotitle3]

[helloprice3]

[helloarea3]

Moja práca

Moje hobby sa stalo mojou prácou. Moja práca sa stala mojim životným štýlom a vďaka tomu dokážem byť pre klientov k dispozícii 
16 hodín denne.

Benefity & Spolupráca

Prečo práve ja?

Dôverujem svojej práci a schopnostiam. Preto dokážem ponúknuť benefity, ktoré vám neponúkne iný maklér. Patria medzi ne najmä:

  • skúšobná doba pri prvej spolupráci (2 týždne až mesiac, podľa voľby klienta)
  • pravidelný reporting (čo robím pre predaj, aké sú reakcie záujemcov, čo sa im páči/nepáči, aké kroky boli a budú nasledovať)
  • analytické a marketingové zručnosti, od analýzy konkurenčných nehnuteľností, až po marketingový plán predaja

Ako jeden z mála dbám na:

  • zmluvnú spoluprácu
  • vaše pripomienky a návrhy k predaju
  • spoluprácu s maklérmi z iných realitných kancelárií pre urýchlenie predaja/kúpy

Som zástancom osobného kontaktu. Rád sa s vami stretnem a ukážem, čo vo mne je. Takže prvá kávička je na mňa! A vlastne aj všetky ostatné…